Pek-Mont

Aktualności

1
grudnia
2020

Informacja

 Szanowni Państwo.

 
W związku z występującym na terenie kraju zagrożeniem chorobą zakaźną układu oddechowego COVID-19, wywołaną zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 w ramach zarządzania ryzykiem wdrożyliśmy procedury, które mają na celu zabezpieczenie naszego, jak i Państwa bezpieczeństwa:
 
• Pracownicy firmy PEK-MONT zostali wyposażeni w dodatkowe środki do dezynfekcji oraz ochrony indywidualnej.
• Nasze zespoły (pracownicy produkcji, magazynu i biurowi) zapobiegawczo zostały podzielone na grupy, aby w przypadku potencjalnego zagrożenia mogły pracować w sposób ciągły i dostarczać Państwu bezpieczne produkty. Jeżeli jeden zespół zostanie zainfekowany, drugi będzie dyspozycyjny.
• Biorąc pod uwagę specyfikę naszej branży ograniczyliśmy dostęp do naszej firmy, część biurowa i magazynowa nie jest dostępna dla osób z zewnątrz.
• Wdrożono kampanię informacyjną mająca na celu uświadamianie pracowników w jaki sposób mogą ograniczyć ryzyko zarażenia wirusem oraz jak należy postępować w przypadku objawów chorobowych lub kontaktu z chorym.
• W celu zapobieżenia potencjalnego ryzyka wszystkie dostawy zamówień będą realizowane tylko i wyłącznie firmami spedycyjnymi / kurierskimi. Dostawy realizowane przez naszych kierowców zostaną wznowione, jak tylko będzie to możliwe.
• Odbiór zamówień we własnym zakresie jest możliwy tylko w wyznaczonym do tego celu miejscu, a kierowcy stawiający się po odbiór zamówień mają obowiązek stawienia się w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. Kierowca powinien być wyposażony w maseczkę, środki do dezynfekcji rąk i ma ograniczyć kontakt z pracownikami PEK-MONT. Obowiązkowe jest korzystanie z udostępnionych przez nas środków dezynfekujących do rąk!
• Zaleciliśmy naszym pracownikom ograniczenie zbędnych kontaktów w czasie prywatnym, wyjazdów, unikanie większych skupisk ludzi, tam gdzie jesteśmy narażeni na ewentualne ryzyko zakażenia.
 
Podjęte środki ostrożności obowiązują do odwołania, ponieważ bieżącej sytuacji i jej dalszego rozwoju nie można jeszcze dokładnie ocenić.
 
Naszym nadrzędnym celem jest nasza dyspozycyjność i przede wszystkim bezpieczne usługi i produkty!
 
Z poważaniem 
Prezes PEK-MONT
 
Robert Peciakowski